Засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації

30 травня 2012 року відбулося чергове засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку галузей економіки і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років (доповідав заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Корнєв М.І.)

Також по-першому питанню виступили: заступник головного лікаря комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області "Путивльська центральна районна лікарня" Семененко Світлана Володимирівна, начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Шконда Людмила Олександрівна, начальник Путивльської ЖЕК Беднена Катерина Іванівна, начальник філії «Путивльський райавтодор» Тарасенко Віктор Васильович.

2. Про звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за 5 місяців 2012 року (доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації Куртова С.В.)

Всі заплановані питання були розглянуті. Відбулося змістовне їх обговорення.

Згідно з регламентом Путивльської районної державної адміністрації за розглядом питань рекомендовано голові Путивльської районної державної адміністрації видати розпорядження з розглянутих питань.