РЕФОРМУЄМО ЖКГ – ДБАЄМО ПРО МАЙБУТНЄ

Юрій ЧМИРЬ: «Сумщина має стати плацдармом реформування житлово-комунального господарства України»

Про це голова облдержадміністрації зазначив під час засідання колегії облдержадміністрації.

«Ми маємо напрацювати якомога більше перспективних проектів щодо реформування ЖКГ Сумщини та подати їх на розгляд Уряду, аби отримати кошти з Державного бюджету на їх реалізацію», – наголосив Юрій Чмирь.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Іван ОГРОХІН, сьогодні на Сумщині розпочато роботи з підготовки до нового опалювального сезону.

За словами Івана Огрохіна, на заходи з підготовки закладів соціально-культурної сфери до зими 2012-2013 років планується використати з усіх джерел фінансування близько 54,4 мільйона гривень, у тому числі на підготовку закладів охорони здоров’я – 3,3 мільйона гривень, освіти – 48 мільйонів гривень, культури – понад 3 мільйони гривень.

У 2012 році на капітальний ремонт житлового фонду та ремонт і модернізацію ліфтового господарства заплановано виділити з обласного бюджету, відповідно, 14,5 мільйона гривень та 15 мільйонів гривень, поінформував посадовець.

«До початку опалювального сезону в сфері теплопостачання планується провести енергоаудит та оснащення підприємств КТЕ засобами технологічного обліку теплової енергії, встановити котли на альтернативному паливі, реконструювати котельні в більшості закладів бюджетної сфери регіону, замінити застарілі тепломережі та утеплити будівлі», – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

У ході засідання колегії Юрій Чмирь доручив головам райдержадміністрацій та міськвиконкомів до 15 липня вжити заходів щодо забезпечення сталого проходження опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.