БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ

Юрій ЧМИРЬ: «Інспектуючі органи забовязані дбати про якість та безпеку продуктів харчування для дітей»

За словами голови облдержадміністрації, питання організації якісного харчування дітей у навчальних закладах перебуває на особистому контролі у  Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, адже забезпечення дітей корисним, повноцінним та збалансованим харчуванням – це питання національної безпеки України, переконаний Юрій Чмирь.

На його переконання, факти постачання неякісних продуктів харчування в дитячі навчальні заклади та незабезпечення учнів 1-4 класів безкоштовним харчуванням за рахунок бюджетних коштів є неприпустимими і потребують негайного усунення.