ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Тамара ІЩЕНКО: «На підготовку шкіл області до прийому учнів цьогоріч з різних джерел буде використано понад 49 мільйонів гривень»

За словами заступника голови облдержадміністрації, це на 13,5 мільйона гривень перевищує минулорічний показник.

З обласного бюджету передбачено на проведення ремонтних робіт у закладах обласної комунальної власності близько 3 мільйонів гривень. За рахунок коштів місцевих бюджетів у школах  заплановано провести капітальний ремонт покрівель, котелень із заміною зношеного обладнання на сучасне, внутрішніх систем опалення, водопровідно-каналізаційних систем, заміну віконних блоків на металопластикові, облаштування санітарних вузлів.

Нині проведено поточні ремонти в 70% приміщень навчальних закладів.

З метою економного використання паливно-енергетичних ресурсів та скорочення витрат на комунальні послуги проводиться оснащення, ремонт та заміна на нові приладів обліку теплової енергії, газу та води.

На виконання ремонтних робіт у навчальних закладах області залучаються кошти ПРООН та фінансування в рамках соціальних угод з фермерськими господарствами.

На підготовку матеріально-технічної бази закладів професійно-технічної освіти до нового навчального року передбачено 6,6 мільйона гривень.