ОЛЕГ ЛАТА: «ТВОРЧА Й АКТИВНА МОЛОДЬ – ГАРАНТІЯ РОЗВИТКУ НОВОЇ СУМЩИНИ»

До Дня молоді в області відбудеться низка заходів всеукраїнського та обласного рівня

«Турбота про підростаюче покоління – пріоритет чинної влади. Адже від цінностей, які сповідує молодь, виховання, патріотизму напряму залежить розвиток області. Тому сьогодні, ми створюємо умови, аби підростаюче покоління мало можливість сповна реалізувати свої здібності», – зазначив у ході брифінгу начальник управління у справах сім’ї, дітей і молоді облдержадміністрації Олег ЛАТА.

Так, з нагоди Дня молоді, з 20 до 27 червня студенти Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка візьмуть участь в ХІ Міжнародному таборі студентського активу «Слов’янська Співдружність», що відбудеться у місті Ольгинка Туапсинського району Краснодарського краю Російської Федерації. Учасниками проекту стануть близько 500 студентів, молоді вчені з країн СНД і Близького зарубіжжя, представники медіа, члени молодіжних, студентських громадських об'єднань, поінформував Олег Лата.

19-22 червня представники «Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність» візьмуть участь у Всеукраїнській молодіжній акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у Києві. Учасники заходу протягом чотирьох днів братимуть участь у пошуково-відновлювальних роботах в районі першої лінії оборони м. Київ 1941 року.

«Кульмінаційним заходом до Дня молоді стане обласний зліт-фестиваль молодіжних команд «Сумщина – молодіжна країна», який триватиме з 29 червня до 1 липня в лісовому масиві поблизу села Камінь на Кролевеччині», – зауважив начальник управління у справах сімї, дітей і молоді облдержадміністрації Олег Лата.

Учасники заходу – понад 250 молодих людей з міст та районів області – візьмуть участь у фестивалі соціальних ідей «Мрій та змінюй!», під час якого команди представлять свої соціальні проекти; змаганнях «Молодість туризму»; засіданні «круглого столу» тощо.

24 червня о 10:00 в міському парку ім. І.М. Кожедуба відбудеться навчально-практичне заняття «Стрибок з парашутом – твій перший подвиг», а з 15:00 до 22:00 – розважальна програма до Дня молоді, зокрема, «лицарські бої», хіп-хоп, виступи місцевих гуртів, конкурси тощо.