ОРГАНІЗОВУЄМО ЦІКАВИЙ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Заміський оздоровчий табір «Восход» відкрив оздоровчий сезон «Літо-2012»

«Літо – час відпочинку та оздоровлення. Тож влада створює усі умови для того, аби діти змістовно проводили вільний від навчання час», – наголосив голова Путивльської райдержадміністрації Анатолій КОСОВСЬКИЙ, вітаючи малечу з початком табірної зміни.

З його слів, на підготовку закладу до оздоровчого сезону та здешевлення вартості путівок з районного бюджету було виділено понад 140 тисяч гривень.

Анатолій Косовський побажав дітям активно відпочити, знайти нових друзів та набратися сил для нового навчального року.

Від імені депутата Верховної Ради України Андрія ДЕРКАЧА керівник району вручив закладу два нові холодильники та електром’ясорубку.

«У таборі, розташованому серед мальовничих краєвидів річки Сейм, діти максимально відчують турботу та піклування дорослих, отримають нові враження та оздоровляться», – зазначив директор закладу Геннадій ГОРБОВЦОВ.

У ході відкриття зміни на дітей чекала урочиста лінійка, конкурси та розваги з казковими героями. Наприкінці свята вони випустили в небо кольорові кульки, що символізували втілення бажань.