У м. Путивлі пройшов мітінг-реквієм до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2012 року виповнюється 71  річниця з дня початку Великої Вітчизняної війни – найтрагічнішої війни в історії цивілізації. Це День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме у червні 1941 року розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі, які померли в тилу від голоду та поневірянь. Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Ми сумуємо за всіма, хто віддав своє життя у цій війні.

Сьогодні поруч з нами живуть ветерани війни які мають статус ветерана та учасника Великої Вітчизняної війни. Їм пощастило залишитись живими, але ветеранські лави рідшають з кожним роком. Тому турбота про них, постійна увага про їх потреби і запити – святий обов’язок – справа честі керівництва району, держави і суспільства в цілому. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, хто бореться в ім’я побудови і процвітання України.

У цей день до ветеранів, учасників війни зі словами скорботи і пам’яті звернулися голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, заступник голови Путивльської районної ради В.О. Мартиненко, міський голова С.А. Павлік, Буринсько-Путивльський районний військовий комісар Мащенко І.В, від молодого покоління студент Путивльського коледжу СНАУ

Від імені ветеранів виступив  ветеран Великої вітчизняної війни Кургуз Іван Олександрович, який розповів про далекий і незабутній ранковий сонячний день 22 червня 1941 року, коли розпочалася жахлива війна.

Після хвилини мовчання, до пам’ятника загиблим воїнам керівництвом району, представниками громадськості та мешканцями міста на знак глибокої шани та вічної пам’яті, були покладені вінки та квіти.

22 червня навіки залишиться в нашій пам'яті як День Великої Скорботи...