НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я

Юрій ЧМИРЬ: «Люди чекають від нас гарантій якості продуктів харчування та ліків»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив у ході засідання колегії. Юрій Чмирь ініціював створення робочої групи щодо контролю за якістю продуктів харчування і ліків у торговій та аптечній мережах області.

За його словами, прокуратура має жорстко реагувати на порушення, пов’язані з реалізацією неякісних товарів.

Керівник області звернув особливу увагу на продукти харчування та ліки дитячого асортименту.

«Слід налагодити скоординовану роботу контролюючих і правоохоронних органів із залученням експертних установ, аби попередити факти негативного впливу на здоров’я людей, особливо дітей», – зазначив Юрій Чмирь.

На переконання голови облдержадміністрації, місцеві товаровиробники мають максимально активно долучатися до постачання товарів у дитячі оздоровчі заклади та школи.

З метою попередження надходження на споживчий ринок неякісних і небезпечних товарів Держспоживінспекцією в Сумській області за 5 місяців цього року проведено 269 перевірок суб’єктів господарської діяльності. За результатами перевірок у 98 випадках продаж товарів припинено тимчасово, у 273 випадках – заборонено.

Державною службою з лікарських засобів у Сумській області протягом 2012 року перевірено 150 суб’єктів господарювання. За результатами 287 перевірок анульовано 6 ліцензій на провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі.