ЮРІЙ ЧМИРЬ: «КОЖНІЙ ДИТИНІ – РОДИНУ»

Губернатор наполягає на виявленні сімей з потенційною небезпекою соціального сирітства

Моніторинг, так званої, «зони ризику» сприятиме своєчасному усуненню проблем у таких сім’ях, переконаний Юрій Чмирь.

«Питання влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання знаходиться на особистому контролі у Президента України. Така ініціатива має підтримуватися на всіх рівнях, починаючи з сільських рад, адже це – життєво важливе питання», – наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації Юрій Чмирь.

За словами начальника служби у справах дітей Валерія БІЛОУСА, в області функціонує 20 дитячих будинків сімейного типу та 131 прийомна сім’я, у яких виховується 392 дітей. У 2012 році жодна дитина на Сумщині не потрапила до інтернату – усіх сиріт влаштували у будинки сімейного типу або оформили опікунство.

«Завдяки ефективній роботі обласного центру планування сім’ї та консультативних центрів при пологових будинках з початку року покинутих дітей в області стало менше», – зазначив Валерій Білоус.