ОБІЦЯНА НАГОРОДА ЗНАЙШЛА СВОЇХ ВОЛОДАРІВ

Переможці Національного кубку шкільного Євро-2012 команда ЗОШ №18 з рук голови облдержадміністрації отримала квитки на фінальний матч Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться 1 липня в Києві

«Як і обіцяли, сумські чемпіони зможуть власними очима поспостерігати за грою найсильніших збірних Європи, повболівати за своїх кумирів», – зазначив Юрій Чмирь.

За його словами, завдяки таланту хлопців, помноженому на умови їх підготовки, які нині в регіоні виходять на європейський рівень, Сумщина долучилася до Євро та стала його переможцем.

Юрій Чмирь впевнений у великому футбольному майбутньому сьогоднішніх школярів, а тому пообіцяв хлопцям у серпні організувати поїздку до Бельгії, де сумські футболісти продемонструють свою майстерність селекціонерам футбольного клубу «Брюгге», селекційна школа якого є однією з найкращих у світі, повідомив голова облдержадміністрації.

Та перш ніж відправляти юних футболістів до Бельгії Юрій Чмирь вирішив власноруч оцінити клас хлопців, зігравши з ними товариський матч.

«Ми дуже вдячні керівництву області за жадану нагороду, а також підтримку наших хлопців, які роблять лише перші кроки на шляху до великого футболу», – зауважила тренер-викладач команди ЗОШ №18 Оксана РАХМАТУЛЛІНА.

На її переконання, за такої підтримки, яка зараз існує на Сумщині, у юних футболістів є всі шанси захищати кольори найтитулованіших футбольних клубів та відстоювати честь національної Збірної команди України.