СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ СУМЩИНИ

Сумчани – серед призерів чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся у Ялті

«Сьогодні імена атлетів Сумщини вписані в літопис великого спорту поруч з видатними земляками Леонідом Жаботинським, Володимиром Голубничим, Юрієм Білоногом, що свідчить про відродження спортивних традицій нашого регіону», – зазначив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

За його словами, золоті нагороди здобули відразу п’ять сумських атлетів: Віталій БУТРИМ у бігові на 400 метрів та Юрій ШТАНОВ, Євген ГУЦОЛ, Віталій КОРЖ,  Віталій БУТРИМ у естафетному бігу 4х100 метрів.

Срібним призерами стали Вікторія П’ЯТАЧЕНКО у бігові на 200 метрів та Вадим САВІН, Віталій БУТРИМ, Євген ГУЦОЛ, Олег ГОЛУБЧЕНКО у естафетному бігу 4х400 метрів.

Бронзові нагороди вибороли Тетяна ГОЛОВЧЕНКО у бігу на 5000 метрів та Віталій КОРЖ у бігу на 200 метрів.

Сумські спортсмени Вікторія П’ятаченко (біг на 200 м, естафета 4х100 м), Віталій Бутрим, Євген Гоцул (естафета 4х400 м) та Тетяна Головченко (біг на 10000 м) у складі Національної збірної України з легкої атлетики візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться 27 червня – 2 липня в місті Гельсинки (Фінляндія).

Саме на Чемпіонаті Європи буде остаточно сформовано склад збірної команди України, яка захищатиме честь держави на Олімпійських іграх у Лондоні.