Оздоровлення дітей району влітку 2012 року.

На виконання розпорядження голови  Сумської обласної держаної адміністрації від 15.05.2012  №185-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2012 року» затверджено відповідне розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації. Рішенням дванадцятої сесії  Путивльської районної ради шостого скликання від 30.05.2012 затверджено Районну програму оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2012 року. Програмою передбачено 173,7 тисячі гривень  на проведення оздоровчої кампанії 2012 року, в.т.ч. кошти  на здешевлення вартості путівки у сумі 200 гривень на одну путівку.

Станом на 23 липня 2012 року   забезпечено  відпочинок  дітей шкільного віку  Путивльського району  у 27 пришкільних, 6 профільних таборах та 1 таборі праці та відпочинку. Відпочинком охоплено 1111 дітей .  З 14 червня 2012 року 180 дітей Путивльського району отримують послуги з оздоровлення у заміському таборі  «Восход» відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації.

В  організації оздоровлення дітей у заміських таборах району, області та України,  найбільше уваги приділено оздоровленню дітей пільгових категорій. Так в МДЦ «Артек» оздоровлені 1 дитина, що знаходиться на «Д» обліку, 3  обдаровані дитини - переможці Всеукраїнських спортивних змагань та Всеукраїнських учнівських олімпіад, 2 дітей з багатодітних родин.

У таборі «Восход» оздоровлення за бюджетні кошти отримали 52 дитини працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, 1 дитина-інвалід, 10 дітей-сиріт та дітей , що позбавлені батьківського піклування,  5 обдарованих  дітей, переможців районних , обласних спортивних змагань та конкурсів.

15 дітей пільгових категорій  відпочивають   в обласному пересувному  таборі  наметового типу «Сузір я» в Лебединському та глухівському районах.

Станом на 23 липня 2012 в Путивльському районі оздоровлено 18 осіб з числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей-інвалідів,  33 дитини з  малозабезпечених сімей, 17 дітей,  що постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС, 312  талановитих та обдарованих дітей.

При комунальній установі Путивльської ради «Путивльська центральна районна лікарня»  влітку планується оздоровити 40 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку. Станом на 23 липня 2012 року  оздоровлено 23 дитини.. На другій зміні послуги з оздоровлення отримають 20 дітей.

Оздоровлення та відпочинок дітей продовжується.