23 липня 2012 року відбулась розширена апаратна нарада під керівництвом голови Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовського

23 липня 2012 року в Путивльській районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом голови Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовського. На нараді розглядалися наступні питання:

1. Про стан і заходи щодо протидії злочинності на території Путивльського району за 6 місяців 2012 року. (доповідав перший заступник начальника Путивльського РВ УМВС України в Сумській області    В.В. Масловський).

2. Про стан виконання Програми зайнятості населення Путивльського району на 2012-2014 роки за підсумками І півріччя 2012 року. (доповідала  в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації І.О. Валькова). З даного питання співдоповідачем виступила директор Путивльського районного центру зайнятості О.В. Спориш.

Всі заплановані питання були розглянуті. Відбулося змістовне їх обговорення.