На засіданні колегії райдержадміністрації

28 серпня 2012 року відбулося чергове засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації, за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Машкіної Л. Є., з порядком денним:

1. Про підсумки проведення оздоровчої кампанії 2012 року.

Доповідав Носко Василь Вікторович, головний спеціаліст відділу у справах молоді і спорту Путивльської районної державної адміністрації

2. Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Доповідав Воронов Володимир Миколайович – начальник управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі

3. Про підсумки роботи навчальних закладів району за 2011-2012 навчальний рік та підготовка до роботи в новому 2012-2013 навчальному році

Доповідала Шконда Людмила Олександрівна, начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації.

4. Про стан надання кардіологічної допомоги населенню Путивльського району за І півріччя 2012 року

Доповідав Кукульняк Ярослав Васильович, головний лікар КУ Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

Всі заплановані питання були розглянуті. Відбулося змістовне їх обговорення.

Згідно з регламентом Путивльської районної державної адміністрації за розглядом питань будуть видані розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації.