Визволення Путивля від німецько-фашистських загарбників

03 вересня для жителів міста Путивля - не просто звичайний осінній день. Це - свято, пов'язане з Великою Вітчизняною війною, адже саме в цей день радянські війська звільнили місто від німецько-фашистських загарбників. Окупація Путивльського району тривала довгих 23 місяця й 23 дні, і тільки 03 вересня 1943 року територія була повністю звільнена від ворога. З того дня минуло рівно 69 років, але городяни по-колишньому пам'ятають про людей, які вчинили подвиг, визволили Путивль ціною своїх життів.

І саме, сьогодні в м. Путивль на Площі Перемоги відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 69 – річниці визволення Путивля від німецько-фашистських загарбників.

З вітальними словами до жителів міста, ветеранів Великої Вітчизняної війни звернулися: голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, голова Путивльської районної ради О.Д. Фесенко, міський голова С.А. Павлік, Буринсько-Путивльський районний військовий комісар І. В. Мащенко, від молодого покоління - студентка Путивльського коледжу СНАУ, від імені ветеранів виступив  ветеран Великої вітчизняної війни Кургуз Іван Олександрович.

В урочистостях взяли участь представники райдержадміністрації, районної ради, Путивльської міської ради, представники молодого покоління, ветеранського активу, громадськість, представники ЗМІ, керівники установ, підприємств та організацій міста.

До Вічного вогню та пам’ятних плит з іменами загиблих воїнів керівництвом району, представниками громадськості та мешканцями міста на знак глибокої шани та вічної пам’яті, були покладені вінки та квіти.