Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

День села Нова Слобода

Друк

Відбулося свято Дня села в одному з найкрасивіших і найбільших населених пунктів району - Новій Слободі, де його відзначають 19 серпня, разом з православним святом - Днем Преображення Господня. Цього дня по всьому світу православні приносять до храмів виноград, а у нас - яблука. Тому і Спасу дали таку назву - яблучний...

...Святкування проходило у місцевому Будинку культури. Настоятель місцевого Храму різдва пресвятої Богородиці протоірей Олександр Чурочкін провів богослужіння. Всіх пригощали кулешем по-партизанськи. А попереду новослобідців і гостей свята чекала велика і різноманітна концертна програма, підготовлена місцевими самодіяльними артистами, що вже давно користуються любов'ю односельчан і мешканців районного центру.

Гостей радо привітали зі святом заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Корнєв М. І., начальник відділу культури і туризму Давидова С. М. Поздоровлення і подарунки отримали новослобідці й від почесного громадянина села, депутата обласної ради Салманова А. Ф.

З давніх давен на посаду сільського голови обирають людину поважну, шановану, яка своїми справами і вчинками заслужила таку довіру. І вшановують цю людину як голову великої родини. В Новій Слободі на цій посаді багато років працює Ніна Володимирівна Чернякова. У свому виступі вона тепло і з любов'ю згадувала трудівників села, ветеранів війни і праці, вдів і дітей війни, культуру і побут односельчан. Не були забуті й воїни-інтернаціоналісти, і учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Для них сама сільський голова виконала пісню "Анастасія"...

Багато мешканців села були відзначені грамотами і подарунками.

Ще довго лунали пісні й дзвеніла музика, а у залі кружляли пари. Інтер'єр зали прикрашали імпровізовані сільські подвір'я - затишно, чарівно й у дусі сільських звичаєв.