Бізнес-ідеї для безробітних

Колись відомі Ільф і Петров устами Остапа Бендера сказали: «Идея, товарищи, - это квази уно фантазия!». І, хоча додав герой потім фразу про те, що це всім зрозуміло, насправді ніхто нічого не зрозумів. Тлумачний словник дає нам перше значення  слова «ідея» - «думка, намір, план».  Думка ця зазвичай комусь належить. Але, якщо залишити свої думки і наміри без втілення у реальні дії, то і ідея не варта уваги. Хіба що хтось інший втілить її у життя… З іншого боку,  у народі кажуть, що не треба вигадувати велосипеда. Можна взяти ідею інших і так втілити її у життя, з душею, із задоволенням, із позитивним настроєм, що та «чиясь» ідея так прикипить, наче своя власна. І що ж тут поганого. Тож, і служба зайнятості намагається стати відправною точкою бізнес-ідей, які вже служать іншим людям. І все ж, бізнес-ідеї носять відносно новий характер. Наприклад, якщо у конкретній місцевості неможливо придбати якусь річ або отримати якусь необхідну послугу, то ідея постачання того чи іншого товару або послуги і буде новою для даної місцевості.

Саме виходячи з цієї думки, а також спираючись на інформацію місцевих органів самоврядування про відсутність або незначне представництво тих чи інших послуг та товарів,  Путивльський районний центр зайнятості намагається зорієнтувати безробітних на самозайнятість, в тому числі із залученням соціальних партнерів.

Так, днями, для безробітних Путивльського районного центру зайнятості, за активної участі юрисконсульта Сумського обласного фонду підтримки підприємництва Капаціни Тетяни Вікторівни, відбувся черговий семінар «Від бізнес-ідеї до власної справи». Цього разу пані Тетяна у доступній формі розповіла присутнім учасникам семінару про створення пунктів ремонту предметів особистого користування та домашнього вжитку. Як завжди, Тетяна Вікторівна доповнює свої розповіді корисним роздатковим матеріалом, адже інформації досить багато, можливо не все вдається запам`ятати під час семінару, а повноцінний друкований матеріал допоможе людині звернутись до окремих моментів і знайти відповіді на власні питання щодо порядку реєстрації та створення власного бізнесу.