Добрі справи для людей

До Дня села Нова Слобода та нового навчального року було заплановано капітальний ремонт Новослобідського НВК.

І вже 1 вересня діти увійшли до школи по відремонтованим сходинкам.

В коридорах було сонячно і затишно через щойно встановлені нові вікна, відремонтовану підлогу.

Приємний сюрприз чекав на дітлахів і в їдальні: змонтовано нову підвісну стелю, частково придбано нові меблі, також відремонтовано підлогу і замінені старі вікна.

Окрім того, відремонтували і харчоблок.

Одне слово, вся атмосфера оновленої будівлі позитивно сприяла тому, щоб діти щодня з бажанням поспішали до рідної школи, до нових знань, нових вражень.

----

До цього залишається додати, що новослобідці з нетерпінням чекають на відкриття після капітального ремонту ще двох важливих об"єктів: сільської амбулаторії та клубу, де роботи вже підходять до завершення. Тож вітаємо громаду села з приємними подіями і бажаємо плідної праці і всіляких гараздів!