На апаратній нараді

03 вересня 2012 року відбулося засідання апаратної наради при голові районної державної адміністрації Косовському А.І. У засіданні взяли участь начальники структурних підрозділів, відділів, управлінь районної державної адміністрації, головний лікар КУ Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня, міський голова м. Путивль, редактор районної газети «Путивльські відомості».

На розгляд виносились питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 10.05.2011 №332 «Про програму правової освіти населення Сумської області на 2011-2015 роки»

2. Звіт начальників структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації про виконану роботу за минулий тиждень.

Дані питання були розглянуті та вирішено інформацію взяти до відома.

Також були розглянуті інші питання, з яких надані доручення:

- першому заступнику голови Путивльської районної державної адміністрації Котенку В.В. - провести нараду разом з директором районного центру зайнятості Спориш О. В. та вирішити питання залучення на громадські роботи безробітних району для приведення у належний санітарний стан території міста.

- міському голові Павліку С.А. - вирішити питання по виділенню місця під встановлення пам’ятника (БТР) воїнам – афганцям та організувати роботи з благоустрою прилеглої території.

- першому заступнику голови Котенку В.В. та заступнику голови Путивльської районної державної адміністрації Свердліковій І.М. до 22.09.2012 організувати встановлення БТР в знак пам’яті воїнам-афганцям.