"АГРО-2012"

СУМСЬКЕ – НАЙКРАЩЕ!

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола ПРИСЯЖНЮК високо оцінив потенціал Сумщини

«Сумщина тримає марку розвиненого аграрного регіону. За результатами 7 місяців вона посіла першу сходинку загальнодержавного рейтингу за темпами приросту обсягів валової продукції сільського господарства», – підкреслив високопосадовець, оглядаючи експозицію області  на виставці «Агро-2012».

Міністр відзначив широкий асортимент продукції сумських виробників та успішну роботу регіону щодо розвитку агропромислового комплексу, зокрема, наголосив на досягненнях в організації виробничих обслуговуючих кооперативів.

Регіональну експозицію Сумщини на ХХІV Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2012» представляли близько 100 підприємств агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості, зокрема, ТОВ «Ворожба», ПАТ «Бель Шостка України», ТОВ «Завод Еко-продукт», ВАТ «Охтирський пивоварний завод», Сумський інститут АПВ НААНУ та інші виробники.

Наукові установи продемонстрували здобутки селекційної роботи в рослинницькій, тваринницькій галузях та інвестиційної діяльності в аграрній сфері.

Біля стенду Сумської області було людно. Відвідувачі із задоволенням смакували сумські сири та ковбаси. Свою творчість учасникам і гостям форуму дарували колективи народної творчості.

«СУМЩИНА РЕПРЕЗЕНТУВАЛА ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ НА ХХІV МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «АГРО-2012»

Юрій ЧМИРЬ: «Секрет успіху сумських аграріїв – у запровадженні планового підходу до ведення сільського господарства»

Представляючи Сумську область на виставці «Агро-2012», голова облдержадміністрації підкреслив, що завдяки плановому підходу до розвитку аграрного сектору Сумщина посіла першу сходинку загальнодержавного рейтингу за темпами приросту обсягів валової продукції сільського господарства за 7 місяців поточного року.

За його словами, регіональну експозицію в Києві представили 11 найкращих підприємств агропромислового комплексу Сумської області. Наукові установи, організації, підприємства харчової і переробної промисловості продемонстрували досягнення та перспективи розвитку економіки регіону. На виставці також представлено здобутки селекційної роботи в рослинницькій, тваринницькій галузях та інвестиційної діяльності в аграрній сфері.

«Ми створили умови для залучення інвестиційних ресурсів у розвиток великотоварного виробництва сільськогосподарської продукції, харчової та переробної промисловості, сільських територій регіону. Як результат – минулого року в агропромисловому комплексі області реалізовано 29 потужних інвестиційних проектів загальною вартістю понад 230 мільйонів гривень», – зауважив Юрій Чмирь.

На переконання керівника області, завдяки комплексному підходу до розвитку галузі АПК в розвитку сільських територій відбулися істотні перетворення.

«Завдяки запровадженню «єдиного інвестиційного вікна» бізнес і влада працюють на Сумщині як партнери в досягненні головної мети – підвищення соціальних стандартів, створення комфортних умов для життя людей», – зазначив Юрій Чмирь.