Звертайтесь за субсидією

Субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога, що надається за рахунок коштів державного бюджету, для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Субсидія є безповоротною i її отримання не пов'язане i не тягне за собою зміни форми власності житла.

Для  отримання субсидії при пред’явленні паспорта або іншого документу громадянин подає:
1.  Заяву.
2. Декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.
3. Довідки про доходи кожної особи (крім пенсіонерів), зареєстрованої у житловому приміщенні , довідка про землю та дохід від оренди земельного паю (за наявності).

Субсидія призначається з місяця подачі заяви та документів.
Якщо громадяни, з незалежних від них причин (відрядження, хвороба, смерть близької людини тощо), що підтверджується вiдповiдними документами, не змогли своєчасно звернутися за призначенням субсидій, в окремих випадках субсидія може бути призначена з дня виникнення права, але не більше ніж за три мiсяцi до звернення за призначенням субсидії.
Отримувачі субсидії  зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг.У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Якщо Ви  несплали обов'язкової частки витрат, надання субсидії  за поданням підприємств, що надають житлово-комунальні послуги припиняється.

Громадяни, які користуються субсидією несуть відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
У разі надання недостовірної інформації надання субсидії припиняється, зайво отриманні кошти підлягають поверненню в бюджет.
Сім’я не позбавляється права на отримання субсидії на наступний термін

3 17 вересня 2012 року  інформатором управління праці та соціального захисту населення  буде здійснюватися попередній запис та видача талонів  для призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2012-2013 року. При собі необхідно мати повідомлення про отримання попередньої субсидії або квитанції на оплату послуг якими Ви користуєтесь.

За більш детальною інформацією можно звертатись безпосередньо до  управлення праці та соціального захисту населення або за телефоном 5 41 36.