Управління агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації інформує, що з метою організації і проведення фізкультурно – масових заходів серед сільського населення , 22 вересня 2012 року в рамках агровиставки « Агро - Сумщина - 2012» в с. Сад Сумського району Сумська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства « Колос» спільно з головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації проводять обласний конкурс серед сильної, сміливої та талановитої молоді  « Сільські богатирі» та обласні спортивні ігри  « Краще спортивне село Сумщини» серед сільських рад.

Запрошуємо взяти участь у даних заходах.

Управління агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих взяти участь у традиційному Хрестовоздвиженському  ярмарку , який відбудеться 15 вересня 2012 року за адресою: Сумська область, місто Кролевець.

Управління агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих взяти участь у традиційному щорічному Іллінському ярмарку , який відбудеться 15 вересня 2012 року за адресою: Сумська область, місто Ромни. За інформацією щодо участі у ярмарку необхідно звертатись за телефонами у м. Ромни: (05448) 2-35-58, 2-13-74