///

Шановні рятувальники!

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Путивлського району з професійним святом - Днем рятувальника! Люди вашої професії славляться своєю людяністю, добротою, турботою про людей. Ви з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Бажаємо вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Зі святом Вас!

Голова Путивльської

районної державної адміністрації                                          А.І. Косовський