До дня народження І. Г. Харитоненка

У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ХАРИТОНЕНКА НА СУМЩИНІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ НАЙКРАЩІ ВЕРШНИКИ

22-23 вересня в регіоні відбудуться відкриті обласні змагання з кінного спорту на Кубок голови облдержадміністрації, присвячені 190-річчю з Дня народження І.Г. Харитоненка (м. Суми, вул. Веретенівська, 27, Сумська кінно-спортивна база)

За словами заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Олександра ЦУПРА, змагання приурочені до ювілею нашого земляка. Поряд з бізнесом та меценатською діяльністю Харитоненко активно займався конярством, мав два найкращих у тодішній Росії конезаводи.

«Завдяки підтримці голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ Сумщина стає спортивним регіоном. В області приділяється значна увага розвитку всіх видів спорту. Зокрема, значної популярності набирає кінний спорт. Він культивується в семи кінноспортивних клубах та дитячо-юнацьких школах. Тож вершники Сумщини стануть гідними конкурентами гостям, які братимуть участь у змаганнях», – запевнив Олександр Цупро.

У програмі змагань – конкур, виїздка та тріал.

* * *

Детальна інформація на офіційному сайті облдержадміністрації www.state-gov.sumy.ua