Відбудеться обласний молодіжний форум

З метою формування високої патріотичної свідомості, вшанування героїчних подвигів воїнів-партизанів під час Великої Вітчизняної війни, зміцнення дружніх стосунків активної молоді сусідніх держав з 21.09 по 23.09.2012  на території музею партизанської слави «Спадщанський ліс», що розташований у Путивльському районі Сумської області відбудеться Обласний молодіжний форум клубів та пошукових загонів військово-патріотичного спрямування (далі – Форум).

Форум буде проходити у форматі організаційно-діяльністної гри з роботою тематичних секцій, виконанням завдань та загальною рейтинговою оцінкою. Результатом роботи Форуму стане розробка та відпрацювання комплексу заходів військово-патріотичного виховання на 2013 рік.

В програмі форуму передбачено: публічна презентація клубів, показові виступи учасників форуму, спілкування з ветеранами, екскурсія до музею зброї, заняття зі зброєю, гра в пейнтбол, ватра дружби, відео презентації, розважальна програма, участь у фестивалі «Партизанські зірниці», спілкування з представниками влади та громадськості, тощо.

Для участі у заході запрошуються команди від міста/району у складі
7–10 осіб (у тому числі відповідальні за напрямок військово-патріотичне виховання, що визначені на місцях).

Учасниками команди можуть бути молоді особи віком від 14 до 35 років, які є членами клубів, організацій, пошукових загонів військово-патріотичного спрямування.

Обов’язковою умовою участі є наявність у команди:

одноманітної форми камуфльованого забарвлення, командної символіки;

якісної креативної презентації про діяльність команди (відеоматеріали, фоторепортажі, історичні реконструкції тощо);

розробленого проекту заходу військово-патріотичного спрямування для участі у конкурсі соціальних ідей.