День усиновлення

Традиційно 30 вересня Україна відзначає справжнє свято людяності, милосердя і добра – День усиновлення. Напередодні цього свята делегація від Путивльського району у складі заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Свердлікової І.М., директора Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Савченко О.М., начальника служби у справах дітей Путивльської районної державної адміністрації Радіна Ю.І. усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків та дітей, які виховуються в цих сім'ях, прийняла участь в урочистих зборах та святковому концерті присвяченому Дню усиновлення. Всі запрошені з числа прийомних батьків, усиновлювачів, опікунів отримали подарунки та святкові привітання від голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря та голови Сумської обласної ради Геннадія Михайленка.