Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено XІV Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).

Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.

ХІV Всеукраїнська спартакіада проводилась протягом січня-вересня 2012 року у три етапи: перший етап - районні та міські (міст обласного значення) спартакіади, другий етап - Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські спартакіади та третій етап - фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади.

У першому етапі ХІV Всеукраїнської спартакіади взяли участь 38 254 державних службовців, у другому етапі - 11 658 державних службовців.

Найактивнішу участь у другому етапі змагань взяли державні службовці Кіровоградської (1635), Черкаської (797) та Закарпатської (708) областей.

Найменша кількість учасників спостерігалась у Луганській (136), Вінницькій (174) та Харківській (178) областях.

Третій етап ХІV Всеукраїнської спартакіади проходив протягом 17 – 22 вересня 2012 року на спортивних спорудах Олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» у м. Алушта Автономної Республіки Крим.

Участь у фінальному етапі змагань взяли збірні команди державних службовців з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників - 544 державних службовців, з них: 89 жінок і 455 чоловіків.

За результатами ХІV Всеукраїнської спартакіади у 2012 році переможцями у загальнокомадному заліку стали збірні команди: Дніпропетровської області – І місце, Хмельницької області – ІІ місце, Полтавської області – ІІІ місце.

Змагання проводились з пятьох видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

У індивідуальному заліку з настільного тенісу І місце  серед жінок зайняла представниця Полтавської області, серед чоловіків переміг представник Херсонської області.

У індивідуальному заліку з шашок І місце серед жінок зайняла представниця Одеської області, серед чоловіків переміг представник Львівської області.

У змаганнях з шахів І місце серед жінок зайняла представниця АР Крим,  серед чоловіків переміг представник Дніпропетровської області.

У змаганнях з футзалу перше місце посіла команда Києва, переможцем з волейболу стала команда Хмельницької області .

Завдяки проведенню XIV Всеукраїнської  спартакіади, за інформацією Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та територіальних органів Нацдержслужби України, у регіонах України було облаштовано 888 спортивних об’єктів, на покращення спортивної матеріальної бази спрямовано 291,5 тис. грн, придбано спортивне обладнання та інвентар на суму 310,5 тис. грн.