Засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації

31 жовтня в залі засідань Путивльської районної державної адміністрації відбулося  чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання було винесено три питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку Путивльського району за 9 місяців 2012 року.
  2. Про виконання бюджету району за 9 місяців 2012 року.
  3. Про стан виконавської дисципліни та організації завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за 9 місяців 2012 року та заходи щодо її посилення.

Всі питання були розглянуті, прийнято рішення, згідно з регламентом роботи Путивльської районної державної адміністрації, видати відповідні розпорядження.

На засіданні колегії  були присутні: начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські  та міський голови, керівники установ, організації, підприємств району, представники ЗМІ.