ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» - 2012

Цьогоріч V ювілейний Конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

У І турі Конкурсу взяли участь 9197 осіб, з них - 2595 державних службовців апаратів та структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади та інших державних органів та 6602 державних службовця місцевих органів виконавчої влади.

У рамках II туру Конкурсу підвищили рівень професійної компетентності з питань застосування нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства 1400 учасників - переможців І туру, з них - 30 держслужбовців центральних органів виконавчої влади та 1370 держслужбовців обласних та районних державних адміністрацій. Підвищення кваліфікації для державних службовців центральних органів виконавчої влади відбувалося у рамках короткотермінових семінарів у Національному агентстві України з питань державної служби, а для державних службовців місцевих органів виконавчої влади - на базі центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Для організації та проведення II туру Конкурсу було утворено 27 оргкомітетів.

Всі учасники II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» отримали відповідні сертифікати.

III тур Конкурсу відбудеться з 30 жовтня по 2 листопада 2012 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У III турі візьмуть участь 109 державних службовців - переможців II туру Конкурсу, з них у номінації «Кращий керівник» - 52 особи, в номінації «Кращий спеціаліст» - 57 осіб.

Конкурсанти мають представити творчі роботи та публічні виступи з презентації за обраною темою, а також взяти участь у діловій грі.

Організаційний комітет III туру шляхом простого голосування визначить переможців та лауреатів.

Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які займуть перше місце,  лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.

Переможці Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені дипломом та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень.

Лауреати Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені:

за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі 5 тис. гривень;

за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу.

Переможці та лауреати Конкурсу користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління», а також рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном.

Організаційним комітетом будуть вноситися пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства.