На апаратній нараді

12.11.2012 в залі засідань Путивльської районної державної адміністрації відбулася розширена апаратна нарада при тимчасово виконуючому обов'язки голови райдержадміністрації Котенко В.В. На нараді були присутні: начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники установ, організації, підприємств району, роботодавці Путивльського району, представники ЗМІ.

До уваги присутніх були винесені наступні питання:

1. Про інформування роботодавців району щодо впровадження в дію з 01.01.2012 змін до Закону України "Про зайнятість населення" - доповідав директор районного центру зайнятості Спориш О.В., яка ознайомила присутніх з нормами закону.
  2. Про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 12.04.2012 №141-ОД "Про затвердження обласних заходів щодо виконання Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року за II-III квартал 2012 року – доповідала заступник начальник управління праці та соціального захисту населення Путивльської  райдержадміністрації Валькова І.О.

Всі питання були розглянуті. Інформація взята до відома.