Засідання ради ветеранів Путивльського району

30.01.2013 в актовому залі Державного історико-культурного заповідника м. Путивль відбулося засідання ради ветеранів під керівництвом голови громадської організації ветеранів Путивльського району А.С. Черепова. На засіданні були присутні: головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації  апарату Путивльської райдержадміністрації В.П. Панченко, керуючий справами апарату Путивльської раонної ради М.Д. Лукяненко, секретар міської ради О.В. Литвинов, представники управління соціального захисту Путивльської райдержадміністрації, районної лікарні, засобів масової інформації та громадськості. На засіданні було розглянуто звіт про роботу громадської організації ветеранів  за 2012 рік, внесення змін до статуту, план роботи громадської організації на 2013 рік. Крім цього були розглянуті інші важливі питання району, на які представники влади надали роз'яснення.