Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На Путивльщині відбулися урочисті заходи з нагоди 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. У заході взяли участь заступник голови Путивльської районної державної адміністрації М.І. Корнєв, заступник голови районної ради В.О. Мартиненко, голова Путивльської районної Спілки ветеранів Афганістану «Воїн» В.П. Холявко, голова громадської організації ветеранів Путивльського району А.С. Черепов, представники органів місцевого самоврядування, учасники бойових дій на території інших держав, молодь, громадськість.

У своєму виступі Микола Іванович Корнєв, подякував усім воїнам-інтернаціоналістам, які достойно виконували свій військовий обов’язок перед державою, будучи за тисячу кілометрів від рідної землі. Їх героїзм ми пам’ятаємо і шануємо по сьогодні.

«Нам важливий ваш приклад, ви – взірець для прийдешніх поколінь», - звернувся до запрошених заступник голови Путивльської районної ради В.О. Мартиненко.

У рамках урочистостей проведено покладання квітів до могили воїну-інтернаціоналісту Перфільєву М.М., який загинув в Афганістані.

Воїнам-афганцям вручили, грамоти та пам’ятні знаки.