День захисника Вітчизни

На Путивльщині відбувся святковий концерт до Дня Захисника Вітчизни. Всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, привітали  з св’ятом  заступник голови Путивльської районної державної адміністрації І.М. Свердлікова, заступник голови Путивльської районної ради В.О. Мартиненко, військовий комісар об’єднанного Путивльсько-Буринського комісаріату  І.В. Мащенко.

«Це свято - мужності, сили та самовідданого служіння Батьківщині. Ви є прикладом для молоді, ви - достойні, мужні особистості, які вміють боротися та виборювати перемогу як на ратному полі, так і у житті. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений світлими, радісними миттєвостями, нехай не підводить здоров’я та справджуються мрії», - сказала Ірина Свердлікова. Також передала вітання із Днем захисника Вітчизни від голови Путивльської районної держаавної адміністрації А.І Косовського.

Привітав зі святом  ветеранів, учасник бойових дій, голова Путивльської  районної спілки ветеранів Афганістану «Воїн», депутат міської ради – Володимир Петрович Холявко. У своєму виступі він висловив подяку народному депутату України А.Л. Деркачу, представникам органів виконавчої влади, які незалишаються байдужими до учасників бойових дій на території інших держав та допомагають у вирішенні важливих та проблемних питань.

У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни та бойових дій на території інших держав, військовослужбовці, представники правоохоронних органів, молодь, громадськість.

Чудовим подарунком для присутніх були виступи талантів Путивльщини.