РОЗКРИЛИСЯ ТАЛАНТИ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ

Справжнім святом талантів став в Путивльському коледжі СНАУ конкурс «Студент року - 2013».

У ньому взяли участь кращі студенти всіх відділень коледжу, кожен з яких зміг показати свої особисті якості, інтелектуальні здібності, розкрити свій творчий потенціал.

Конкурсанти - Сергій Гавриков (відділення ветеринарної медицини), Ольга Лисенко (бухгалтерське відділення), Аліна Смирнова (комерційне відділення), Інна Федорович (відділення правознавства), Ірина Петрусь (технологічне відділення), Юрій Щербаков (відділення правознавства) - гідно захистили свої науково-пошукові роботи, присвячені особистостям, що залишив значний слід в історії України.

Цікавими були і візитки учасників - з гумором, творчо і цікаво вони розповіли про себе, своїх рідних, про те, що привело їх у навчальний заклад.

Гарні знання в різних областях виявив інтелектуальний тур, де жоден з учасників не отримав менше 4 балів (з 5 можливих).

Судило конкурс неупереджене журі у складі заступника голови Путивльської райдержадміністрації І.М. Свердликової, начальника відділу культури Путивльської райдержадміністрації С.М. Давидової, завідувачки районної психолого-медико-педагогічної консультацієї Т.О. Кизенко, завідуючої відділом районної газети «Путивльські відомості» І.П. Шамрай.

Підготовка студентів була на такому рівні, що визначити кращого для суддів стало непростим завданням. Однак після підрахунку балів студентом року став СЕРГІЙ ГАВРИКОВ, студент 2 курсу відділення ветеринарної медицини.