Засідання апаратної наради

04 березня 2013 року під керівництвом голови Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовського відбулося засідання апаратної наради з наступних питань:

1. Звіт керівників установ (відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури Путивльської районної державної адміністрації, КУ Путивльської районної Ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня») про використання бюджетних коштів за 2012 рік.

2. Про виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.12.2011 №874 «Про забезпечення діяльності дозвільних центрів».

3. Про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2010 №23 «Про обласний план дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки».

Всі питання розглянуті. За підсумками наради надані завдання відповідним керівникам, які будуть викладені у дорученнях .