ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ФУНДАМЕНТОМ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА Є УВАГА ДО ПРОБЛЕМ ДІТЕЙ»

Про це голова облдержадміністрації зазначив у «прямому ефірі» обласного радіо

Створення належних умов для виховання, навчання та творчого розвитку дітей знаходиться в центрі здійснюваних у державі реформ. Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА спрямовані в майбутнє», – підкреслив Юрій Чмирь.

За словами голови облдержадміністрації, слід поліпшувати матеріально-технічну базу освітніх закладів, створювати якісні умови навчання для дітей, зокрема, на селі.

Юрій Чмирь акцентував увагу на підтримці обдарованих дітей. «2013  рік проголошено Президентом України Роком дитячої творчості. Це означає, що влада на місцях має всіляко підтримувати заклади позашкільної освіти, аби кожна дитина могла творчо розвиватися, відвідувати гуртки, секції за власними вподобаннями», – зауважив він.

На переконання керівника Сумщини, заняття фізкультурою і спортом мають стати невід’ємною складовою процесу виховання і розвитку дітей.
Це – запорука їх здоров’я, гармонійного розвитку та дієва альтернатива негативним проявам у молодіжному середовищі.

«Ми запроваджуємо системну і комплексну роботу щодо розвитку спортивної інфраструктури в районах області, підтримки військово-патріотичного виховання молоді», – зазначив Юрій Чмирь. Він закликав керівників на місцях активізувати роботу щодо втілення нових соціальних ініціатив Президента України задля успішного майбутнього нової Сумщини.