Весняне свято на Путивльщині

06 березня 2013 року в центрі позашкільної роботи м. Путивль відбулися урочисті заходи та святковий концерт до Міжнародного дня прав жінок і миру. З вітальним словом до жінок виступили голова Путивльської районної державної адміністрації Анатолій КОСОВСЬКИЙ, голова Путивльсьокї районної ради Олексій ФЕСЕНКО. Керівництво району наголошувало на великій ролі жінки: коханої, матері, берегині миру, злагоди, розуміння, гармонії у своїх родинах, у країні і на всій землі. Було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради  жінок району за сумлінну працю на розвиток регіону. Також були передані вітання з нагоди свята від голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ, народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА.

Від народного депутата України А.Л. Деркача всім жінкам у залі та учасникам концерту було вручено квіти з нагоди  чудового весняного свята. Весняний та святковий настрій дарували солісти районного будинку культури, дитячий ансамбль "Джерельце" та ін.