«МАЙБУТНЄ МОЄ І МОЄЇ КРАЇНИ»

На Сумщині презентували Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт

Презентація відбулася під час прес-конференції Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія ПАВЛЕНКА та голови обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ щодо актуальних питань розвитку позашкільної освіти.

«Конкурс спрямований на розвиток творчих здібностей молоді, опанування ними основ журналістики. Наше завдання – надати можливість кожній дитині представити себе та власний доробок», – зазначив Юрій Павленко.

«УКРІНФОРМ із задоволенням підтримав ініціативу Юрія Павленка щодо проведення такого конкурсу. В агентства є для цього всі можливості й ресурси, а також досвід реалізації подібних проектів. Ми прагнемо відійти від стандартів та показати майбутнє України очима дітей, чий погляд – свіжий і незаангажований», – зазначив керівник інформаційної агенції-партнера проекту Олександр ДЕЦИК.

За його словами, учасниками конкурсу можуть стати юні автори віком від 12 до 17 років, які мають надіслати на сайт агентства свої творчі роботи. Творче змагання триватиме до листопада поточного року. Талановиті автори літературно-публіцистичних творів будуть відзначені цінними подарунками.

З умовами конкурсу можна детально ознайомитися на сайті УКРІНФОРМу.