ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «СУМСЬКИЙ ДОСВІД РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЛЯ – НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ»

Про це Уповноважений Президента України з прав дитини зазначив у ході прес-конференції в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

За словами Юрія Павленка, ідея проголошення 2013 року Роком дитячої творчості народилася в Сумській області.

«Успіхи освітян Сумщини стали поштовхом для старту всеукраїнського проекту. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підтримав ініціативу Указом, тож досвід сумського позашкілля невдовзі стане в нагоді кожному регіону держави», – зазначив Уповноважений Глави держави з прав дитини.

Юрій Павленко підкреслив, що Сумщина сьогодні є прикладом для інших областей, як при обмеженому фінансуванні максимально охопити дітей змістовним та якісним дозвіллям, забезпечити рівні права для їх розвитку в містах та сільській місцевості.

«Сьогодні Сумщина тримає лідируючі позиції за рівнем охоплення малечі позашкільною освітою, де 63% відвідують різнопрофільні заклади. В області сформовано ефективний розвиваючий простір для самореалізації дітей, створено належні умови для їх духовного, культурного, інтелектуального, фізичного становлення», – зазначив Уповноважений Президента України з прав дитини.

За словами голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ, нині Сумщина поставила перед собою амбітну мету – за два роки охопити позашкіллям 85% дітей. «Президент України ставить перед нами завдання – залучити до позашкільної діяльності 70% дітей. Сумщина має всі передумови, аби підняти цю планку. Адже найвигідніші інвестиції – це інвестиції в наше майбутнє», – наголосив очільник регіону.