ТАМАРА ІЩЕНКО: «НА СУМЩИНІ РОЗШИРЮЄТЬСЯ МЕРЕЖА ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

Різними формами дошкільної освіти охоплено близько 77% дітей віком від 1 до 6 років

«В області досягнуто значних успіхів у розвитку дошкілля. Задоволення потреб дітей у якісній та доступній дошкільній освіті сьогодні здійснюється шляхом створення в районах області навчально-виховних комплексів, центрів розвитку дитини та відновлення роботи дитячих садків», – підкреслила заступник голови облдержадміністрації у ході прес-конференції.

За її словами, з 2010 року кількість дитячих садочків зросла з 505 до 528, з яких у містах – 169, у сільській місцевості – 359. Протягом 3 років в регіоні створено 57 навчально-виховних комплексів, відновлено функціонування трьох дитячих садків у селах Кам’яне, Межиріч Лебединського району та Слобода Буринського району. Дошкільні заклади сіл Попівка Конотопського, Шалигіне Глухівського, В.Бубни Роменського районів, міста Кролевець перепрофільовано у центри розвитку дитини.

«У сільській місцевості проблема перевантаженості дошкільних навчальних закладів – відсутня. У містах обласного значення, де завантаженість дитячих садків значно вища, питання оперативно вирішується завдяки відновленню роботи закладів та створенню додаткових груп на базі діючих садочків», – зауважила Тамара Іщенко.

Загалом у 2012 році у дошкільних закладах регіону було створено додатково 1212 місць (у містах – 285, у селах – 927), а це, в середньому, – 5 дитячих садків по 10 груп.