НОВІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА – ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ ДЕРЖАВИ

У 2013 році в дитячих садках Сумщини буде додатково створено близько 700 місць

За словами заступника голови облдержадміністрації Тамари ІЩЕНКО, в рамках нових соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА обласна влада продовжує роботу щодо збільшення відсотка охоплення дітей дошкільною освітою, створення рівних умов для дітей з міст і віддалених сіл, аби забезпечити їх конституційне право на якісну й доступну освіту.

«Глава держави ставить завдання перед владою на місцях – протягом двох років створити понад 100 тисяч нових місць у дитячих садках України, таким чином, охопити 85% малечі дошкільною освітою», – підкреслила Тамара Іщенко.

Як зазначила посадовець, у 2013 році на Сумщині додатково планується створити близько 700 місць у працюючих дитячих садках, відкрити 2 навчально-виховні комплекси у селі Погожа Криниця Роменського району та Глухові, відновити діяльність дитячого садка в селі Боромля Тростянецького району.

У мікрорайоні Хіммістечка у Сумах найближчим часом буде розпочато реконструкцію колишнього дитячого садка на 120 місць по вулиці Серпневій. Ведуться роботи з виділення земельної ділянки і виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нового дитячого садка у 12-ому мікрорайоні обласного центру, додала Тамара Іщенко.

«Сумщина виконає завдання Президента України – 85% дошкільнят будуть забезпечені місцями у дитсадках, а відтак – належним вихованням та якісною дошкільною підготовкою», – підкреслила заступник голови облдержадміністрації.