«Таланти багатодітної родини»

В Центрі позашкільної роботи м. Путивль  відбувся фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини».

Головною метою цього  фестивалю є відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій  та історичної спадщини, а головним завданням  – виявлення та підтримка  талановитих дітей, розвиток навичок та здібностей у різних видах та жанрах мистецтва.

У фестивалі-конкурсі прийняли участь представники багатодітних родин з восьми  загальноосвітніх шкіл Путивльського району й представили свої роботи та номери художньої самодіяльності у семи номінаціях: «вокальне мистецтво», «хореографія», «патріотична пісня», «образотворче мистецтво», «художнє та авторське виконання», «декоративно-прикладне мистецтво». Фестиваль продемонстрував те, що в багатодітних сім’ях  також багато талантів, як і дітей. Сразу у в кількох номінаціях виступали діти з багатодітних сімей Суржикових та Тілаєвих  (с.Мазівка), Нестерових (м.Путивль). Прекрасними були виступи вокалістів Третякової Ганни, Сєрової Надії, Охрименко Аліни (м.Путивль) Жерякової Анастасії, Приймак Катерини (с.Манухівка), Тимошенко Єлізавети (с.Юр єве), Токаревої Оксани (с.Мазівка). Русаков Андрій  та Ащаулова Вікторія очаровали журі своїми роботами «Квіти» (вишивка бісером) та малюнком «Яке це щастя в цьому світі жити!»

Компетентне журі визначило переможців у кожній номінації та всі учасники отримали пам’ятні подарунки