«Школа мужності» в Путивлі

16-17 березня управлінням  у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, відділом освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації, з метою формування високої патріотичної свідомості, зміцнення дружніх стосунків активної молоді шляхом залучення їх до організації та участі у спільних  військово-патріотичних  заходах, обміну досвідом та налагодження нових зв’язків між учасниками заходів проведено практичні заняття з військово-патріотичного виховання «Школа Мужності» в Путивлі. У заході прийняли участь представники молоді  Путивльського, Кролевецького та Буринського районів.

В рамках заходу  проведена  презентація військово-патріотичного виховання на Сумщині, мотузковий курс, розбирання - збирання зброї, стройова підготовка, навики виживання, основи техніки рукопашного бою, гра в пейнтбол, гра «Зірниця», розважальна програма тощо.