ДЕРЖАВА ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» на електронну пошту контактного центру надійшло 74 звернення до Глави держави від жителів Сумщини.  На сьогодні понад 80% питань вирішено

«Проект тривав з 11 до 22 лютого цього року.  Усі 74 звернення, отримані за цей період, розглянуті. 29 звернень (39%) вирішено позитивно, на 33 звернення (45%) надані роз’яснення, залишено на контролі 12 звернень», – пояснила директор державної установи «Сумський обласний контактний центр» Альона МЕШКОВА.

За її словами, найбільше турбують людей  питання соціального захисту населення – 22 (30%), з них вирішено позитивно – 13 (62%);  проблеми комунального господарства, благоустрою та будівництва, охорони здоров’я, житлової та аграрної політики, освіти і науки, культури та транспорту.

Зокрема, жителі Охтирщини порушили питання обґрунтованості закупівельних цін на молоко. Воно взяте на контроль заступником голови облдержадміністрації Сергієм СЛИЗЬКИМ.

У рамках проекту надійшло звернення щодо реформування системи охорони здоров’я. Воно передане на розгляд заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко, поінформувала Альона Мешкова.