Робочий візит до Руднєвської сільської ради

21 березня 2013 року відбувся робочий візит голови Путивльської районної державної адміністрації Анатолія КОСОВСЬКОГО до Руднєвської сільської ради разом з начальниками відділів та структурних підрозділів Путивльської районної державної адміністрації, керівниками державних установ та організацій з метою участі у звіті сільського голови про роботу у 2012 році. Під час візиту було заслухано звіт Руднєвського сільського голови П.І. Кадуріна та основні напрямки подальшої роботи на 2013 рік.. Після виступу Кадуріна П.І. відбувся відкритий діалог керівників району з представниками територіальної громади. Активно було обговорено соціально-економічну ситуацію території сільської ради, вивчено проблемні питання і шляхи їх вирішення. А це перш за все жителів села турбує низька закупівельна ціна на молоко.  Деякі порушені питання вирішувалися на місці, вирішення деяких взяли на себе керівники району, щодо інших дано конкретні доручення.

В кінці обговорення всіх питань голова Путивльської районної державної адміністрації Анатолій КОСОВСЬКИЙ підвів підсумки, а саме докладно проаналізував досягнення районної влади в економічному розвитку краю за останні півтора року. Він підкреслив, що за підтримки губернатора Сумщини Ю.П. Чмиря та народного депутата України А.Л. Деркача вдалося вирішити багато питань і проблем, що стосуються розвитку Путивльського району у всіх сферах життя і діяльності. Це і підйом рівня води в р. Сейм в межах міста, і капітальний ремонт площі Перемоги, благоустрій території біля пам'ятників організаторам партизанського руху С.А. Ковпаку і С.В. Руднєву, реконструкція історико-культурного та музейного комплексу в Спадщанському лісі, а також будівництво доріг в Путивлі, ремонт міського басейну і стадіону, спорудження дитячих майданчиків, євроремонт лікувальних відділень районної лікарні, капітальний ремонт шкіл і будинків культури. Всього понад 40 об'єктів соцкультпобуту вдалося відремонтувати в минулому році! Звичайно на це були потрібні колосальні кошти. І вони були отримані завдяки зусиллям, в першу чергу, нашого обранця - народного депутата А.Л.Деркача.

В поточному році район додатково отримав на соціально-економічний розвиток 5 млн. грн. А.І. Косовський підкреслив, що у зв'язку з позитивними змінами, які відбуваються в краї, рейтинг нашого району на фоні області значно виріс: практично з останнього місця до "золотої середини". Анатолій Іванович в доброзичливій бесіді з жителями села заявив, що районна і сільська влада готові до вирішення буквально всіх наболілих проблем.

"Не можна обманювати людей, обіцяти і нічого не робити! Все, що ми обіцяємо, ми обов'язково будемо виконувати", - підсумував А.І. Косовський.

У ході робочої поїздки також проведено обстеження закладів соціальної сфери та ознайомлення з їхньою діяльністю, а саме сільського Будинку культури та музею С.В. Руднєву.