ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СПОРТ МАЄ БУТИ МАСОВИМ»

У квітні на Сумщині пройде місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування спортивних майданчиків

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь.

«Облаштування та відкриття нових спортивних майданчиків – завдання, яке сьогодні ставить Президент України і над яким працює Сумщина. Для нас важливо, щоб кожна дитина області – із села чи з міста – мала можливість розвиватися фізично, а не просиджувала годинами за комп’ютером чи перед телевізором. Тоді здорова дитина й щасливі батьки», – підкреслив керівник області.

На думку голови облдержадміністрації, спорт має бути масовим. Тож починати слід з дворового футболу.

Як зазначив у ході відео селекторної наради заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО, нині райони мають в максимально короткий термін розробити детальний план облаштування майданчиків, а також провести розрахунки щодо будівництва у 2013 році нових спортивних об’єктів.

«Райони подали заявку щодо зведення в області 171 нового майданчика. У ході квітневої акції «Спорт для всіх – спільна турбота» буде проведено інвентаризацію спортивних об’єктів, відтак кількість майданчиків, які необхідно побудувати, буде збільшена», – поінформував начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

Нині на Сумщині діє понад 1500 спортивних майданчиків. За минулий рік відремонтовано три стадіони в містах Глухів, Путивль та смт Краснопілля; плавальний басейн у місті Путивль; два спортивних та один фізкультурно-оздоровчий комплекси в містах Шостка, Суми, Конотоп; 21 спортивний зал у навчальних закладах регіону.

Протягом 2012 року в області побудовано 12, реконструйовано три та відремонтовано 38 спортивних об’єктів, відкрито три дитячо-юнацькі спортивні школи обласного значення: із льодових та спортивно-технічних видів спорту, а також «Футбольний центр «Барса». В області працює 58 ДЮСШ, у яких займається майже 17 тисяч дітей.