Негода на території Путивльського району

Сьогодні керівництво району – голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський та голова Путивльської районної ради О.Д. Фесенко провели розширену нараду з керівниками підприємств, установ, організацій щодо несприятливих погодних умов.

Анатолій Косовський зазначив, незважаючи на те, що в районі недостатньо техніки, робота з подолання наслідків стихії ведеться злагоджено. На території району створено штаб, щодо ліквідації наслідків стихії, який працює цілодобово. Зараз важливо відновити життєдіяльність району.

Анатолій Косовський поставив завдання - всім керівникам району організувати роботу щодо звільнення прилеглих територій від снігу, відкрити пункти обігріву людей.

У зв’язку з тим, що найближчими днями синоптики передбачають серйозне зниження температури, просимо жителів Путивльщини бути обережними та відмовитися без особливої потреби від далеких поїздок – зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Косовський.

На сьогодні в місті розчищено центральні та прилеглі вулиці. Ведеться робота щодо подолання наслідків стихії.