РУХ НА АВТОШЛЯХАХ ОБЛАСТІ ПОВНІСТЮ ВІДНОВЛЕНО

На Сумщині відновлено рух пасажирського транспорту та вантажних автомобілів на дорогах загального користування

«В області закінчується ліквідація наслідків стихійного лиха. На сьогодні розчищено всі дороги державного значення, 90% доріг місцевого значення, відновлено енергозабезпечення більш ніж у 100 населених пунктах, проведені аварійні роботи на об'єктах господарювання», – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Олександр КАЛІН.

За його словами, доки вирувала негода, люди й техніка працювали безперервно. Аварійні підрозділи енергетиків, зв’язківців, Сумського облавтодору, комунальної сфери не припиняли роботу ані вдень, ані вночі. Аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах життєзабезпечення та господарської діяльності здійснювали понад 2300 осіб та 680 одиниць техніки.

«Стихійне лихо не застало область зненацька. За добу до його початку органи виконавчої влади та місцевого самоврядування було повідомлено про різке ускладнення погодних умов та доручено привести у стан підвищеної готовності сили та засоби цивільного захисту. У кожному районі діяв оперативний штаб, який координував роботу всіх служб», – прокоментував посадовець.

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ висловив щиру подяку всім, хто долучився до ліквідації наслідків стихійного лиха. Окремо він відзначив рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 2-го спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби МНС України, які спільними зусиллями визволили зі снігового полону та автомобільних пробок 32 автомашини, надали допомогу 46 людям, у тому числі 2 дітям.