З 3 ДО 30 КВІТНЯ ОБМЕЖЕНО РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ СУМЩИНИ

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, у зв’язку зі значними деформаціями дорожнього покриття та з метою збереження його від подальшого руйнування при весняному перезволоженні верхніх шарів земляного полотна вводиться обмеження руху транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів з осьовим навантаженням понад 7 тс автомобільними дорогами загального користування Сумської області.

Обмеження не стосуються транзитного транспортного засобу, що перетинає державний кордон; пасажирського транспорту загального користування; транспорту, що перевозить товари першої необхідності; аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій; транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також транспорту, що виконує роботи за ордерами Служби автомобільних доріг.

Перелік ділянок автомобільних доріг загального користування (державного значення) Сумської області на яких обмежено рух вантажних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів