НА ПУТИВЛЬЩИНІ РОЗКРИЛИСЯ ДИТЯЧІ ТАЛАНТИ.

Весняний день в районному Центрі позашкільної роботи зібрав на сцені актового залу найкращих, талановитих, чарівних хлопців зі всієї Путивльщини. У районному етапі обласного конкурсу юних вокалістів взяли участь як учні сільських шкіл і міських шкіл, так і вихованці районного будинку культури, Центру позашкільної роботи.

Кращих виконавців визначало суворе і професійне журі у складі завідуючої районної психолого-медико-педагогічної консультацією Т.Я. Кизенко, директора школи естетичного виховання А.В. Панасенко, викладача школи, заслуженого працівника культури України О.Т. Червяцової, керівника ансамблю «Барви» районного будинку культури С.М. Пустовойтової.

Конкурс проводився в трьох вікових категоріях: молодша - діти 7-10 років; середня-10-14 років; старша - учнівська молодь 14-18 років.

Основними завданнями конкурсу було - відродження, збереження і розвиток пісенного мистецтва, виховання музичного смаку, виявлення талановитих дітей у вокальному жанрі, популяризація творів українських композиторів, сприяння участі переможців конкурсу в обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах.

У першій віковій категорії приз глядацьких симпатій отримав Вася Пожидаєв, учень Стрільниківського НВК. Було відзначено емоціональне, живе виконання пісні «Щастя буває різним», і те, що своїми емоціями він зміг завоювати глядацький зал. Приз за творчу індивідуальність був відданий Любі Гудуш, учениці школи-інтернату.

3 місце в цій категорії поділили Катя Мартиненко (школа №2), Марія Аксенко (районний будинок культури), Анастасія Клевенкова (Зинівський НВК). На другій сходинці - Христина Карпова (центр позашкільної роботи), і Аліна Маркова (Мазівский НВК). Переможницею ж, за загальним рішенням журі, стала Христина Азаренко, вихованка районного будинку культури.

Яскравою індивідуальністю визнана у другій віковій категорії учениця міської школи №1 Діана Наумова.

Третє місце поділили Аня Подшивайлова (Новослобідський НВК), Аліна Охріменко (школа-інтернат), Оксана Невесенко (Октябрський НВК). На другому місці - Юля Шаповалова (Новослобідський НВК), Катерина Хоруженко (центр позашкільної роботи). На першому місці - Колода Анастасія ( районний будинок культури).

Приз глядацьких симпатій в третій віковій категорії отримала Ганна Сиваракша з Бояро-Лежачів.

На 3 місці в цій категорії отримала Настя Давидова (центр позашкільної роботи), на другому місці - Ганна Гаврикова (школа №1) та Яна Кузіна (школа-інтернат). Перемогла у цій віковій категорії вихованка школи-інтернату Аня Петренко.

Всі учасники конкурсу отримали дипломи про участь у конкурсах.